GLAMOUR.PL

BLOG GLAMOUR.PL

Jesteśmy online

SPOTKANIE WSCHODU Z ZACHODEM

          SPOTKANIE WSCHODU Z ZACHODEM

Olśniewająca świąteczna kampania reklamowa GUESS przy współpracy z chińską fotograf - Chen Man.

    

W tym roku marka GUESS przygotowała na Święta wyjątkową kampanię reklamową. Sesja zdjęciowa została zrobiona przez znakomitą chińską fotograf  Chen Man w malowniczej scenerii  Japoni.  Umiejscowniona na tle zapierających dech w piersiach widoków takich jak Fudżi czy pola w Tokyo, kampania jest odzwierciedleniem wyjatkowego połączenia kultur Wschodu i Zachodu – współczesna kolekcja ubrań i akcesoriów Guess pokazana na tle tradycyjnych japońskich krajobrazów.  Połączenie sztuki i fotografi mody  (znak rozpoznawczy Chen Man) oraz nasyconej palety kolorów i mieszanki wpływów kulturowych nadaje zdjęciom niezwykły wręcz nierzeczywisty charakter.

Sesja została wyreżyserowana i wyprodukowana przez Paula Marciano - CEO oraz Chief Creative Officer for GUESS?, Inc.. Zdjęcia wykonała chińska fotograf - Chen Man (to już druga wspólna sesja Chen Man i Guess). W świątecznej kampanii 2014 wystąpiły dwie GUESS Girls – Megan Williams i Karmay Ngaia – obie piękne i pełne energii, ale z dwóch zupełnie różnych światów. Kampania przedstawia ich międzykulturową przyjaźń, przenosząc odbiorcę w podróż po najciekawszych i najpiękniejszych zakątkach Japonii.

Podróż rozpoczyna się od ćwiczenia przez GUESS Girls Kendo – tradycyjnej japońskiej sztuki walki (odmiana szermierki sportowej, prowadzonej przy użyciu mieczy bambusowych). Dynamiczne pozy jakie przybierają modelki eksponują ich siłę i niesamowite piękno.  W kolejnym etapie podróży widzimy GUESS Girls podczas tradycyjnej japońskiej ceremonii picia herbaty na niesamowitym tle liści w kolorze żywej czerwieni, fuksji i karmazynowym. Możemy również zobaczyć modelki podróżujące rikszą  oraz pozujące z symboliczną flagą w kształcie ryby.  Podróż kończy się na popołudniowym pikniku wśród kwiatów wiśni – GUESS Girls w przykuwających wzrok czerwonych mini sukienkach z tradycyjnymi papierowymi parasolami w ręku.

W sesji, której stylizację zrobił słynny redaktor mody i stylista Saroshi Hirota, wykorzystano ubrania ze świątecznej kapsuły kolekcji GUESS.

1KOMENTARZE
Tagi:

Dodaj komentarz

System antyspamowy.

Żeby dodać komentarz zaznacz kolory: czerwony zielony
Wyślij

KOMENTARZE (1)

nfs tumblr

Świetna kampania , lecz mam pewne zastrzeżenia co do urody ciuchów z metką Guess ... Po modowe inspiracje i więcej zdjęć z kampanii i edytoriali zapraszamy na tumblr New Fashion City www.newfashioncity.tumblr.com

O mnie

Nasze wydarzenia, relacje, konkursy, recenzje, rekomendacje i dużo dużo więcej!

Miesięcznik Glamour dostępny już na tabletach i smartfonach

AUTORZY

NAJPOPULARNIEJSZE

Złote łańcuszki gwiazd

Złote łańcuszki gwiazd

Delikatne, cienkie, złote, z niewielkimi zawieszkami! Zobaczcie naszyjniki, które pokochały gwiazdy!

REGULAMINY AKCJI

Wyniki konkursów