Anna Jurgaś

BLOG Anny Jurgaś

Jak być GLAMOUR i pozostać sobą

ALL YOU NEED IS LOVE

ALL YOU NEED IS LOVE

Wyobraź sobie, że COFASZ SIĘ O PONAD STO LAT. Budzisz się w łóżku obok faceta, który jest twoim mężem.

Nie znasz go dobrze, bo wzięliście ślub miesiąc temu, a małżeństwo było aranżowane. Nie jesteś zakochana. Jeszcze. Powoli będziesz się uczyć miłości. Zbudujesz mocną więź opartą na szacunku, przyjaźni i intymności. Nie będziesz się buntować, żałować i zamiast oczekiwać czegoś lepszego, dasz z siebie to, co najlepsze. Oczywiście scenariusz może wyglądać zupełnie inaczej, ale żyjąc w dzisiejszych czasach, nawet nie dajesz mu szansy. Wszyscy chcemy być zakochani, oczekujemy romantycznych uniesień, a przede wszystkim kogoś, kto straciłby dla nas głowę. A tak naprawdę w miłości nie chodzi o to, czy On kocha Ciebie, ale czy Ty kochasz Jego. Tylko wtedy możesz poczuć się naprawdę szczęśliwa i mam nadzieje, że uda ci się to nie tylko w Dzień Zakochanych.
5KOMENTARZE
Tagi:

Dodaj komentarz

System antyspamowy.

Żeby dodać komentarz zaznacz kolory: niebieski pomarańczowy
Wyślij

KOMENTARZE (5)

margo

Jak Pani możę pozwolić, żeby materiał o Majdanie ukazał się w Waszej gazecie? Czy zastanowiliście się Państwo? Czy wiecie, co to takt i szacunek? Tam jest wojna!

Adaa

Hajs się musi zgadzać, pieniądze zrobiły wodę z mózgu, studiując dziennikarstwo mogę zapomnieć o pracy w tej branży, bo liczą się plecy, smutne i chore

Agłaja

Powinna Pani zostać zwolniona!!!!!!!! Albo najlepiej sama odejść!!!!! To straszne co Pani pismo zrobiło!!!!! ............Brak słów!!!

O mnie

Kobieta nowoczesna i dość skoncentrowana. Redaktor naczelna i mama w równych częściach. W wolnych chwilach kosi trawnik, poszukuje swojej konstytucji homeopatycznej, kupuje sztukę na aukcjach internetowych i zastanawia się jaka torebka powinna znaleźć się w tym sezonie w kolekcji (w spadku) dla córki.

Miesięcznik Glamour dostępny już na tabletach i smartfonach

AUTORZY

NAJPOPULARNIEJSZE

EGO-SZPILKI

EGO-SZPILKI

Obcasy można kochać, albo uważać za seksistowskie narzędzie dyskryminacji kobiet. Moim zdaniem...

Sztuka w realu

Sztuka w realu

Różnica między słuchaniem TENORU PIOTRA BECZAŁY w METROPOLITAN OPERA w Nowym Jorku i na iPadzie?

BEZ PODPISU

BEZ PODPISU

Żyjemy w przegadanej rzeczywistości, zmęczeni słowem coraz częściej używamy obrazu. Bo szybciej...

REGULAMINY AKCJI

Wyniki konkursów