Szymon Duży

BLOG Szymona Duży

Mr Gadżet

American Dream z marką okularów Proof.

American Dream z marką okularów Proof.

Firma Proof to klasyczny, spełniony „American Dream”. Pomysł trzech braci z Idaho, którzy w swoim garażu własnoręcznie stworzyli pierwsze modele drewnianych oprawek. Szybko zmienił się w przedsiębiorstwo o krajowym, a teraz globalnym zasięgu. Już dwa lata po założeniu firmy, prezes jej zarządu – Brooks Dame – został finalistą konkursu na Przedsiębiorcę Roku 2012 w USA. Dziś marka szczyci się oryginalnymi produktami wytwarzanymi ręcznie ze zrównoważonych materiałów. Proof kontynuuje wdrażanie innowacji oferując szeroką gamę produktów przyjaznych dla środowiska i unikalnych jednocześnie — produktów wykonywanych w całości zgodnie z zasadami firmy Proof.

Firma Proof od zawsze dokładała wszelkich starań, aby jej działalność służyła innym. Dostarczając produkty, które będą „czymś więcej” i które będą służyć dobrej sprawie. Wszystkie działania marki skupiają się na dostarczaniu klientom wyrobów ekologicznych. Drewno w nich wykorzystywane pozyskiwane jest w sposób przyjazny dla środowiska. Prócz sprzyjania matce naturze poprzez stosowanie naturalnych materiałów działania mają na celu niesienie pomocy innym. Znaczna część zysków ze sprzedaży okularów Proof przekazywana jest organizacjom charytatywnym w Indiach zaangażowanym w organizowanie zabiegów chirurgicznych dla osób cierpiących na kataraktę.

 Okulary Proof to nowość na polskim rynku. Ekologiczne okulary przeciwsłoneczne oraz oprawki korekcyjne wykonane z drewna cieszą się jednak niezwykłą popularnością w USA, gdzie regularnie można zobaczyć w nich takie gwiazdy, jak Beyonce, Snoop Dogg, czy zdobywcę czterech statuetek tegorocznej nagrody Grammy – Macklemore.


Skąd tak duże zainteresowanie gwiazd show biznesu? Każda para okularów wykonana jest ręcznie z niezwykłą starannością, co czyni je produktem z najwyższej półki. Okulary pakowane są w drewniane pudełko wraz z dołączonym pokrowcem z mikrofibry. W kolekcji dostępne są różnego rodzaju kształty oprawek - od klasycznych, po najmodniejsze aktualnie trendy.


0KOMENTARZE
Tagi:okulary / Beyonce / Proof / USA / American Dream / Brooks Dame / Snoop Dogg / Ekologiczne / drewno / Idaho / wyrób

Dodaj komentarz

System antyspamowy.

Żeby dodać komentarz zaznacz kolory: pomarańczowy czarny
Wyślij

O mnie

Częsty podróżnik miedzy innymi podróżuje po Europie, który czerpie inspiracje ze sztuki, muzyki oraz architektury. Dzięki temu ma wiele pomysłów na mniej lub więcej szalonych sesji...:)) Uwielbia Roy-a Liechtenstein-a i jego prace. Posiada wiele gadżetów z Nim związanych.

Miesięcznik Glamour dostępny już na tabletach i smartfonach

AUTORZY

NAJPOPULARNIEJSZE

REGULAMINY AKCJI

Wyniki konkursów