Marta Siniło

BLOG Marty Siniło

5days 5looks 1girl

Jagg

Jagg Na przestrzeni ostatnich kilku lat, na polskim rynku modowym możemy zaobserwować prawdziwy wysyp marek biżuteryjnych. Kto tylko ma odrobinę talentu i wolną chwilę rzuca się do nawijania koralików na sznurki, grawerowaia blaszek itd. Nie wszyscy jednak Ci "nowo powstali" projektanci są godni uwagi. W kolejnych postach przedstawię Wam bardziej artystki niż rzemieślniczki, które nie tylko realizują swoje autorskie pomysły ale również wykonują je własnoręcznie.
Więcej
1KOMENTARZE

Wybór stylistki

Wybór stylistki Tym razem wybrałam się na Moliera 2, do jednego z najpopularniejszych butików z luksusowymi markami. Postanowiłam wybrać dla Was hity sezonu, nowości i to co ciekawego możecie znaleźć na przecenie;)
Więcej
0KOMENTARZE

Power of Red

Power of Red Jeśli jeszcze nie mieliście styczniowego Glamour w rękach, koniecznie musicie zobaczyć! W środku cudowna sesja z fantastyczną, zaczynającą dopiero karierę, ale bardzo dobrze zapowiadającą się Alicją Tubilewicz z agencji New Stage. Zdjęcia: Artur Wesołowski stylizacja: Marta Siniło asystentka stylistki: Edyta Jeger-Ilasz asystent fotografa: Konrad Ćwik Makijaż: Zosia Krasuska-Kopyt Fryzury: Kacper Rączkowski Scenografia: Marek Piotrowski
Więcej
0KOMENTARZE
Pierwsza strona1-2-3-4-5-6-7-8-9-10-11-...16 Ostatnia strona

O mnie

Projektuję i stylizuję tak więc ciuchy to mój żywioł. Lubię metamorfozy dlatego na każdy dzień komponuję inny look. W końcu życie to pokaz mody. Raz jesteś na szczycie a raz wystawiają ci miażdzącą recenzję. Poddaję się waszej ocenie.

Miesięcznik Glamour dostępny już na tabletach i smartfonach

AUTORZY

NAJPOPULARNIEJSZE

1 tydzień

1 tydzień

Od dzisiaj, co tydzień będę prezentowała swoje tygodniowe stylizacje. Dzięki temu, nie tylko...

Koktajl Towarzyski

Koktajl Towarzyski

Rewelacyjna jest ta czerwona ściana, nie mogłam się oprzeć i zrobiłam sobie zdjęcie. Nie...

REGULAMINY AKCJI

Wyniki konkursów