Szymon Duży

BLOG Szymona Duży

Mr Gadżet

Nowe oblicze luksusu torby CH Carolina Herrera

Nowe oblicze luksusu torby CH Carolina Herrera Carolina Herrera przedstawia torbę Vendôme, jedną z najbardziej eleganckich modeli, prezentujących nowy styl torebek z kolekcji CH Carolina Herrera La Place Handbag Collection. Zainspirowana paryskim Placem Vendôme, czyli niepowtarzalnym i urzekającym miejscem, w którym łączy się historia, kultura i rzemiosło. Wzór odzwierciedla najbardziej rozpoznawalne miejsca Paryża, punkt zwrotny artystycznego dziedzictwa i nowoczesności współistniejących w idealnej harmonii.
Więcej
0KOMENTARZE

Powiedź TAKK .

Powiedź TAKK . Takk po islandzku znaczy dziękuję, we wszystkich językach skandynawskich znaczy to samo. Marka powstała z miłości do prostego designu oraz fascynacji właściwościami materiałów.
Więcej
0KOMENTARZE

American Dream z marką okularów Proof.

American Dream z marką okularów Proof. Firma Proof to klasyczny, spełniony „American Dream”. Pomysł trzech braci z Idaho, którzy w swoim garażu własnoręcznie stworzyli pierwsze modele drewnianych oprawek. Szybko zmienił się w przedsiębiorstwo o krajowym, a teraz globalnym zasięgu. Już dwa lata po założeniu firmy, prezes jej zarządu – Brooks Dame – został finalistą konkursu na Przedsiębiorcę Roku 2012 w USA. Dziś marka szczyci się oryginalnymi produktami wytwarzanymi ręcznie ze zrównoważonych materiałów. Proof kontynuuje wdrażanie innowacji oferując szeroką gamę produktów przyjaznych dla środowiska i unikalnych jednocześnie — produktów wykonywanych w całości zgodnie z zasadami firmy Proof.
Więcej
0KOMENTARZE
Pierwsza strona1-2-3-4-5-6-7-8-9-10-11Ostatnia strona

O mnie

Częsty podróżnik miedzy innymi podróżuje po Europie, który czerpie inspiracje ze sztuki, muzyki oraz architektury. Dzięki temu ma wiele pomysłów na mniej lub więcej szalonych sesji...:)) Uwielbia Roy-a Liechtenstein-a i jego prace. Posiada wiele gadżetów z Nim związanych.

Miesięcznik Glamour dostępny już na tabletach i smartfonach

AUTORZY

NAJPOPULARNIEJSZE

REGULAMINY AKCJI

Wyniki konkursów