Anna Jurgaś

BLOG Anny Jurgaś

Jak być GLAMOUR i pozostać sobą

EGO-SZPILKI

EGO-SZPILKI

http://www.tumblr.com/tagged/stilletos

Obcasy można kochać, albo uważać za seksistowskie narzędzie dyskryminacji kobiet. Moim zdaniem to uniwersalne dopalacze.

Jest coś magicznego w wysokich obcasach. Mówię to jako kobieta, która je nosi, a niekoniecznie facet, który lubi oglądać kołyszące się biodra. Bo naprawdę nie chodzi tylko seksapil. Dla mnie szpilki to nieodłączny atrybut mojej pracy, stawiają mnie do pionu, dają adrenalinę, spinaja mięśnie. Na obcasach lepiej mi sie myśli, podejmuje decyzje , walczy o swoje racje. Muszą być stabilne, niekoniecznie z czerwoną podeszwą, ale nigdy nudne. Nie znoszę butów chwiejnych i niepewnych (szczególnie z wyglądu), ale także tych agresywnych, co wiecej krzyczą niż mają do powiedzenia. I nigdy nie zakochuje sie platonicznie. Jak już znajdę te idealne to jestem lojalna póki smierć (rzeczonych) nas nie rozłączy, ale wierna do końca być nie potrafię. To w pracy. W domu obcasy przegrywają z nagą stopa lub płasko ubraną. Nieco niższa przechodzę na tryb "off duty" i zawsze jak widzę perfekcyjnie wystylizowane panie domu, które w 14cm szpilkach bawią się z dziećmi w chowanego to coś mi nie pasuje. Każda z nas od czasu do czasu potrzebuje doładowania swojego kobiecego ego i magia szpilek polega na tym ze dają nam dokladnie to czego w danej chwili potrzebujemy. 
5KOMENTARZE
Tagi:

Dodaj komentarz

System antyspamowy.

Żeby dodać komentarz zaznacz kolory: pomarańczowy czarny
Wyślij

KOMENTARZE (5)

fashionbyvera.blogspot.com

Wiem, że to może nie na temat, ale jesteś moim guru od mody. Mam wszystkie glamour od grudnia 2011. Uwielbiam twoje wypowiedzi. Pomimo, że mam 16 lat kocham czytać to czasopismo i uważam że jesteś najlepsza. (:

O mnie

Kobieta nowoczesna i dość skoncentrowana. Redaktor naczelna i mama w równych częściach. W wolnych chwilach kosi trawnik, poszukuje swojej konstytucji homeopatycznej, kupuje sztukę na aukcjach internetowych i zastanawia się jaka torebka powinna znaleźć się w tym sezonie w kolekcji (w spadku) dla córki.

Miesięcznik Glamour dostępny już na tabletach i smartfonach

AUTORZY

NAJPOPULARNIEJSZE

EGO-SZPILKI

EGO-SZPILKI

Obcasy można kochać, albo uważać za seksistowskie narzędzie dyskryminacji kobiet. Moim zdaniem...

Sztuka w realu

Sztuka w realu

Różnica między słuchaniem TENORU PIOTRA BECZAŁY w METROPOLITAN OPERA w Nowym Jorku i na iPadzie?

BEZ PODPISU

BEZ PODPISU

Żyjemy w przegadanej rzeczywistości, zmęczeni słowem coraz częściej używamy obrazu. Bo szybciej...

REGULAMINY AKCJI

Wyniki konkursów