Agnieszka Niedzielak-Kowalska

BLOG Agnieszki Niedzielak-Kowalskiej

W ten deseń

H&M HOME w Polsce

H&M HOME w Polsce

H&M HOME

Już za chwileczkę, już za momencik...

W niedawny, lipcowy wieczór odwiedziłam specjalnie zaaranżowany showroom nowej kolekcji H&M w apartamencie hotelu H15. Czekała tam na mnie miła niespodzianka. Obok ubrań na jesień i zimę znalazły się tam także koce, poduszki, pledy, pościel, ramki na zdjęcia, świece i inne wnętrzarskie akcesoria! Marka będzie dostępna także u nas i to już od września 2013 (w wybranych sklepach w Gdyni, Nowym Sączu, Warszawie, Poznaniu i Krakowie).
Co znajdziemy tej jesieni w H&M HOME?
Nowa wersja stylu vintage bohemia! Teatralne, barokowe nadruki na poduszkach, pościeli, a nawet na szlafrokach. Do tego cyfrowe nadruki kwiatów i zwierząt, akcesoria w stylu minimalizmu XXI wieku, a także wazony z barwionego szkła, naczynia drewniane, wzorzyste naczynia stołowe i szklane patery do ciasta.
No to czekamy!
0KOMENTARZE
Tagi:dodatki / wnętrza / H / hm / wyposażenie wnętrz

Dodaj komentarz

System antyspamowy.

Żeby dodać komentarz zaznacz kolory: zielony czerwony
Wyślij

O mnie

Co lubię? Projekty Marca Jacobsa i Marcela Wandersa, filmy Wesa Andersona, muminki i powidła śliwkowe mojej mamy. Z zapałem tropię nowości w świecie designu i www, marzę o własnym szezlongu od Le Corbusiera. Ostatnio za sprawą córeczki pogrążam się w krainie Spongeboba, myszki Miki i kucyków pony. A tutaj piszę o pięknych przedmiotach, wnętrzach i miejscach... Będzie estetycznie!

Miesięcznik Glamour dostępny już na tabletach i smartfonach

AUTORZY

NAJPOPULARNIEJSZE

REGULAMINY AKCJI

Wyniki konkursów