Szymon Duży

BLOG Szymona Duży

Mr Gadżet

Lustrzany świat okularów... .

Lustrzany świat okularów... .

Wybór okularów dopasowanych do kształtu naszej twarzy to prawdziwe wyzwaniem. Znalezienie pary, która będzie się nam podobać, a jednocześnie dobrze wyglądać na nas jest często niemożliwe. Przy wyborze odpowiednich oprawek mozesz kierować sie rowniez najnowszymi trendami.


W tym sezonie prawdziwym hitem są  lustrzane szkła, dodatek który pozwala ukryć się, gdyż nikt nie może zobaczyć na co patrzymy.

Teraz wystarczy wybrać odpowiednie oprawki: od klasycznej konstrukcji lotnika, noszonej przez Emme Roberts – w stylu Ray Ban - do typowego modelu wayfarer tak popularnego w latach 80-tych, który sprawił, że Blues Brothers stali się ponadczasową ikoną. Szukasz bardziej kobiecych okularów? Wybierz model "kocie oko" lub wzór motylka, wymodelowany po bokach: naprawdę elegancki!

1KOMENTARZE
Tagi:Anna Dello Russo / okulary / wayfarer / Ray Ban / Mirror / sunglasses / Katy Perry / Emme Roberts / Blues Brothers / Nicky Hilton

Dodaj komentarz

System antyspamowy.

Żeby dodać komentarz zaznacz kolory: czerwony niebieski
Wyślij

KOMENTARZE (1)

Komentarz usunięty

O mnie

Częsty podróżnik miedzy innymi podróżuje po Europie, który czerpie inspiracje ze sztuki, muzyki oraz architektury. Dzięki temu ma wiele pomysłów na mniej lub więcej szalonych sesji...:)) Uwielbia Roy-a Liechtenstein-a i jego prace. Posiada wiele gadżetów z Nim związanych.

Miesięcznik Glamour dostępny już na tabletach i smartfonach

AUTORZY

NAJPOPULARNIEJSZE

REGULAMINY AKCJI

Wyniki konkursów