Szymon Duży

BLOG Szymona Duży

Mr Gadżet

Nowe oblicze luksusu torby CH Carolina Herrera

Nowe oblicze luksusu torby CH Carolina Herrera

Carolina Herrera przedstawia torbę Vendôme, jedną z najbardziej eleganckich modeli, prezentujących nowy styl torebek z kolekcji CH Carolina Herrera La Place Handbag Collection. Zainspirowana paryskim Placem Vendôme, czyli niepowtarzalnym i urzekającym miejscem, w którym łączy się historia, kultura i rzemiosło. Wzór odzwierciedla najbardziej rozpoznawalne miejsca Paryża, punkt zwrotny artystycznego dziedzictwa i nowoczesności współistniejących w idealnej harmonii.

Wykonana ręcznie z oryginalnej nubukowej i blankowej skóry, bez podszewki, jest delikatna i lekka. Posiada rozszerzające się boki oraz delikatną formę, a zastosowana przednia klapa nie tylko genialnie komponuje się z czystą i wykwintną linią wzoru, ale dodatkowo zabezpiecza zamknięcie torby.


Vendôme Bag występuje w różnorodnych stylach z unikalnymi detalami, takimi jak boczne wstawki z delikatnymi złotymi ćwiekami lub skórzanymi i zamszowymi frędzlami, przednimi częściami torby wykonanymi z egzotycznych skór lub czarnymi, połyskującymi trójkątnymi ćwiekami. Model występuje w trzech wariantach kolorystycznych: czerwonym, białym i czarnym.


"Projektując torbę Vendôme, inspirowałam się nie tylko szykownym paryskim stylem, ale również najpiękniejszymi miejscami tego miasta. Złote ćwieki przypominają mi Paryż nocą: przecież jest to Miasto Świateł. Kobiety w Paryżu, tak jak ja, emanują niesamowitą energią i ekscytacją na modę i wzornictwo, dlatego projektowałam tę torbę z myślą o nich" - Carolina Herrara


Dotyk elegancji i uniwersalności - ten styl jest idealny dla każdej światowej kobiety gdziekolwiek się udaje. Uchwyty są symbolicznym odzwierciedleniem arkad otaczających kolumnę Vendôme, podczas gdy poziome struktury ukazują niedoścignione budynki, które tworzą tożsamość Placu.


PonadczasowY model torby Vendôme jest odzwierciedleniem prawdziwego paryskiego savoir-vivre i światowym symbolem haute couture od początku XVII wieku.

0KOMENTARZE
Tagi:torba / Paryż / bag / Carolina Herrera / CH / Vendôme / plac / La Place Handbag Collection. / historia / kultura / ćwieki

Dodaj komentarz

System antyspamowy.

Żeby dodać komentarz zaznacz kolory: czarny zielony
Wyślij

O mnie

Częsty podróżnik miedzy innymi podróżuje po Europie, który czerpie inspiracje ze sztuki, muzyki oraz architektury. Dzięki temu ma wiele pomysłów na mniej lub więcej szalonych sesji...:)) Uwielbia Roy-a Liechtenstein-a i jego prace. Posiada wiele gadżetów z Nim związanych.

Miesięcznik Glamour dostępny już na tabletach i smartfonach

AUTORZY

NAJPOPULARNIEJSZE

REGULAMINY AKCJI

Wyniki konkursów