GLAMOUR.PL

BLOG GLAMOUR.PL

Jesteśmy online

Nowe twarze zimowej kampanii Reebok Classic

Nowe twarze zimowej kampanii Reebok Classic

Bohaterowie zimowej kampanii Reebok Classic stali się twarzami marki w niecodzienny sposób.

Tym razem poszukiwania modela i modelki ominęły profesjonalne agencje, skupiając się na zwykłych fanach, noszących buty Reebok Classic na co dzień. Zdjęcia Lei i Kuby od końca listopada można oglądać na witrynach sklepu Reebok w Arkadii.

Udział w castingu można było wziąć na dwa sposoby: pojawiając się osobiście w warszawskiej Arkadii (tak zrobił Kuba) lub umieszczając na Instagramie swoje zdjęcie otagowane nazwą akcji #reprezentujklasyke (ten sposób wybrała Lea). Wyłonioną spośród ponad 500 kandydatów dwójkę postawił przed swoim obiektywem Łukasz Ziętek z agencji SHOOTME.

W nowej kampanii Reebok Classic pokazane zostały nowe odsłony swoich klasycznych modeli: damskiego Freestyle Hi w wersji Puff Boot i męskiego Classic Leather w wersji Mid Ripple WW. Kampania jest elementem globalnego projektu Reebok Classic pod nazwą tribes czyli plemiona. Miejskie subkultury tworzą plemiona naszych czasów - każde z nich wyróżnia się odmiennym stylem, niepowtarzalnym slangiem i własną modą.

Buty oraz ubrania są dostępne w sklepie Reebok w Arkadii(Warszawa), a także w sklepie stacjonarnych Worldbox oraz na online na worldbox.pl


REEBOK

Reebok International Ltd., z siedzibą w Canton, w stanie Massachusetts, to czołowy światowy projektant, producent, i dystrybutor obuwia, strojów i sprzętu sportowego fitness i codziennego. Jako przedsiębiorstwo zależne od Grupy Addidas, firma działa w ramach różnych oddziałów pod markami Reebok, Reebok-CCM Hockey oraz Sports Licensed Division. Więcej informacji znajdą Państwo na stronie www.reebok.com lub: http://reesha.re/plus; http://facebook.com/reebok; http://twitter.com/reebok;http://youtube.com/reebok. Reebok jest zarejestrowanym znakiem towarowym firmy Reebok International Limited.0KOMENTARZE
Tagi:

Dodaj komentarz

System antyspamowy.

Żeby dodać komentarz zaznacz kolory: czarny pomarańczowy
Wyślij

O mnie

Nasze wydarzenia, relacje, konkursy, recenzje, rekomendacje i dużo dużo więcej!

Miesięcznik Glamour dostępny już na tabletach i smartfonach

AUTORZY

NAJPOPULARNIEJSZE

Złote łańcuszki gwiazd

Złote łańcuszki gwiazd

Delikatne, cienkie, złote, z niewielkimi zawieszkami! Zobaczcie naszyjniki, które pokochały gwiazdy!

REGULAMINY AKCJI

Wyniki konkursów