Agnieszka Zygmunt

BLOG Agnieszki Zygmunt

BEAUTY and the Beast

Piękne Walentynki? Do It Yourself!

Piękne Walentynki? Do It Yourself!

Patrzę na swoje biurko i od razu nucę 'Love is All Around Me'. Naprawdę wszystko się zgadza.

Przepis na udane Walentynki = garść pomysłów na prezent dla samej siebie.

Stały scenariusz: Gdy zbliżają się Walentynki moi sparowani znajomi (tak, właśnie ci), ku mojemu zdziwieniu stwierdzają, że nie lubią tego „święta”, a gdy z niekończącym się entuzjazmem dopytuję jakie mają plany i co przygotowali na TEN dzień, patrzą na mnie jakbym przyleciała z odległej galaktyki i jestem pewna, że za chwilę uraczą mnie czułym gestem pukania się w czoło. A ja, mimo że w życiu jestem solo, nie hejtuje Walentynek, bo tak jest modnie, nie narzekam, że to komercja, która ze świętem miłości nie ma nic wspólnego, i że „w ogóle to uczucia powinno okazywać się przez cały rok". Zamiast tego, już od początku lutego nie mogę doczekać się limitowanych kolekcji absolutnie wszystkiego! Poza tym Walentynki to naprawdę świetny pretekst do pomalowania ust na czerwono albo nałożenia 10 centymetrowych szpilek (raz się żyje!). Zwłaszcza jeśli nie robicie tego na co dzień i tak jak ja, należycie do grupy dziewczyn, którym słabo wychodzi przyjmowanie komplementów (oczywiście najlepsze jest zwykłe „Dziękuję”, ale „To specjalnie na Walentynki” przynajmniej brzmi bardziej intrygująco niż „Oh, to naprawdę stara sukienka”).

Mam już więc dwukolorowy makaron w kształcie serduszek, który urozmaici moje „mono-penne” posiłki, zapas ukochanych czekoladek w limitowanym smaku i kilka propozycji na prezent, które polecam w pakiecie z odrobiną dystansu. Dobry humor przez cały dzień gwarantowany! :)

0KOMENTARZE
Tagi:walentynki / pomysł na prezent / święto zakochanych / 14 luty / valentine's day

Dodaj komentarz

System antyspamowy.

Żeby dodać komentarz zaznacz kolory: czerwony pomarańczowy
Wyślij

O mnie

Auć! Słodki wygląd to tylko zmyłka. Naprawdę to mała kąsająca BESTIA. Kocha zimę, swoich przyjaciół i czekoladę w każdej postaci dlatego, gdy przychodzi czarna godzina zawsze można liczyć na jej… szufladę. Znaki rozpoznawcze: kreska na oku, monochromatyczna kolekcja ubrań, aparat pod ręką. Słabość? Do PIĘKNYCH rzeczy, ludzi z pasją, rudych kotów i jedzenia.

Miesięcznik Glamour dostępny już na tabletach i smartfonach

AUTORZY

NAJPOPULARNIEJSZE

Dzień Dziecka

Dzień Dziecka

Dzisiaj Dzień Dziecka! Kto chciałby wrócić do beztroskich czasów, gdy było się małym? Ja na...

REGULAMINY AKCJI

Wyniki konkursów