Modowe warsztaty ze stylistami

BLOG WARSZTATY SCHOOL OF STYLE

Modowe warsztaty ze stylistami

Prezentujemy pierwszy look z warsztatów stylizacji School of Style!

Prezentujemy pierwszy look z warsztatów stylizacji School of Style!

School of style part 4

W najnowszym listopadowym wydaniu Glamour macie okazję zobaczyć pierwszą odsłonę warsztatów stylizacji School of Style. Główną rolę w tej relacji odgrywa Magda Samborska, autorka bloga Rebel Look,miłośniczka rockowego, a zarazem minimalistycznego stylu w modzie.

Tematem stylizacji, który wybraliśmy dla Magdy był londyński street style. Magda lubi połączenie stylu sportowego z eleganckim. Na jej blogu królują czernie, szarości i biele, dlatego świetnie odnalazła się w stylizacji odzwierciedlającej londyński street style, którą wybraliśmy specjalnie dla niej. Prace nad stylizacją Magdy przebiegały w gronie pięciu uczestników warsztatów - laureatów naszego konkursu. W skład tego grona wchodzili: Mateusz Biskup, Barbara Kucharska, Agnieszka Łoza, Monika Markowska oraz Natalia Tokarz.

Po burzliwych naradach grupy odpowiedzialnej za stylizację Magdy, oraz po konsultacji stylistki Glamour, Brygidy Kubiś, finalnie w stylizacji Magdy wykorzystano: miękki płaszczyk w kolorze ecru, kraciasty bomber jacket, sweter z nadrukiem, jeansową ołówkową spódniczkę oraz sportowe sneakersy. Cała odzież wykorzystana z stylizacji pochodzi z C&A, a ogromny wybór kolorowych butów zapewnił New Balance.

Autorem rockowego make-up’u, w stylu Rebel, była Monika Pondo z Mac Cosmetics. Wyraziście podkreślone oczy i pomarańczowe usta dodały stylizacji jeszcze większego charakteru. O fryzurę Magdy rodem z Londynu zadbała Marta Zawiślańska z Atelier Stylissimo.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć zza kulis oraz filmu making of z warsztatów! 


 
 
 

1KOMENTARZE
Tagi:

Dodaj komentarz

System antyspamowy.

Żeby dodać komentarz zaznacz kolory: pomarańczowy niebieski
Wyślij

KOMENTARZE (1)

O mnie

Modowe warsztaty ze stylistami

Miesięcznik Glamour dostępny już na tabletach i smartfonach

AUTORZY

NAJPOPULARNIEJSZE

KONKURS SCHOOL OF STYLE

KONKURS SCHOOL OF STYLE

Bądź jeszcze bliżej mody! Poznaj tajniki stylizacji i weź udział w pracy nad profesjonalną...

REGULAMINY AKCJI

Wyniki konkursów