GLAMOUR.PL

BLOG GLAMOUR.PL

Jesteśmy online

Reebok Classic presents Kendrick Lamar- I am

Reebok Classic presents Kendrick Lamar- I am

Reżyseria : Anthony Mandler Scenariusz: Malik Sayeed

Reebok Classic i Kendrick Lamar stworzyli krótki klip o młodzieży z rodzinnego miasta Kendricka, Compton w Kaliforni, aby podkreślić, że młodzi ludzie mają nieograniczony potencjał. „Reebok Classic presents Kendrick Lamar” to opowiedziana po raz pierwszy historia miasta, w którym rozpoczęła się muzyczna i życiowa podróż Kendricka. Po raz pierwszy na wizji, Kendrick prezentuje fragment „Kendrick Lamar – I am”, swojej osobistej ody do miasta Compton, pewności siebie i wiary we własne możliwości.

Jako ukłon w stronę korzeni Kendricka, klip „Reebok Classic Presents Kendrick Lamar - I am” został nakręcony w częściach jego rodzinnego miasta, które miały dla niego szczególne znaczenie - między innymi w knajpce „Tam’s Burger”, gdzie przesiadywał razem z przyjaciółmi, przy moście, przez który przechodził w drodze do szkoły, w Compton Civic Centre – kulturalnym centrum Compton, czy w jego liceum Centennial High School.

Młodzi ludzie uchwyceni w tym klipie inspirują kolejne pokolenia do odnalezienia siebie i stawania się coraz lepszymi ludźmi. Sześcioro przedstawionych uczniów Centennial High jest jednymi z najlepszych artystów i sportowców w szkole, którzy pokazują jak ogromny potencjał w nich drzemie. Kendrick rapując do nich podczas sceny na sali gimnastycznej, gdzie sam grał w koszykówkę, daje wyraz naturalnej i zaraźliwej inspiracji. Odnosząc się do swojej chęci by inspirować młodych, mówi „Tak naprawdę chodzi o osiągnięcie pewnego poziomu sukcesu, przy którym możesz wrócić do swojej okolicy i ludzie będą czuli, że jesteś dla nich wzorem.”

Jego inspirująca narracja podczas klipu pokazuje jak bardzo zależy mu na pozytywnym przekazie i dotarciu z nim do słuchaczy. Podczas klipu Kendrick dzieli się z nami chwilą, kiedy zdecydował się poświęcić muzyce mówiąc „Pewnego dnia zamknąłem się w studiu i powiedziałem sobie ‘po prostu musisz tworzyć muzykę’ – wtedy poczułem sens tego, co robię i wolność.” Odnosi się też do tej decyzji i wpływu jaki chciałby, żeby jego muzyka miała na innych słowami „Czasami najbardziej ryzykowne decyzje przed jakimi stajesz, okazują się najbardziej istotnymi.”REEBOK CLASSIC Z KENDRICKIEM LAMAREM

Lifestylowa marka i Ikona współczesnej muzyki inspirują i wspierają przyszłe pokolenia

10 Grudnia 2014, Canton w Massachusetts – Reebok, marka znana z ciągłego przesuwania granic dzięki współpracy z najważniejszymi osobistościami z branży muzycznej, razem z Kendrickiem Lamarem sprowadza połączenie muzyki i butów do zupełnie nowego wymiaru. Reebok i jeden z najbardziej twórczych obecnie muzyków chcą inspirować i wspierać młodych ludzi, by rozwijali się dzięki programom oferującym pozytywną alternatywę do spędzania czasu na ulicy. Wspólną idee przyświecającą marce i artyście można zobaczyć w video inaugurującym ich współpracę.

„Reebok wielokrotnie pomagał dzieciakom w odnalezieniu ich potencjału. Widziałem co marka robiła i chciałem być częścią tego, a nawet spotęgować ich działania. To takie proste. Dzieciaki, które słuchają mojej muzyki szukają inspiracji. To ważne, że kontynuuję tę ideę we wszystkim, co reprezentuję” – mówi Lamar.

Reebok i Kendrick Lamar niosą wspólną wizję celebrowania nieograniczonego potencjału młodych ludzi w krótkim filmie stworzonym, by złożyć hołd dzieciakom z miasta rodzinnego Lamara – Compton w Kalifornii. Film „Reebok Presents Kendrick Lamar” został wyreżyserowany przez uznanego artystę Anthony'ego Mandlera  i został nakręcony w miejscach, które mają prawdziwe znaczenie w życiu Lamara. Pamiętając o korzeniach artysty, film pokazuje dzisiejsze młode talenty z alma mater Kendricka, Centennial High School. Młodzi ludzie pokazani w filmie mają inspirować nowe pokolenia do odnalezienia swojego głosu i dążenia do bycia najlepszym możliwym sobą. Kendrick prowadzi narrację w filmie swoim emocjonalnym utworem „Kendrick Lamar I Am” - jego osobistą odą do Compton.

„Reebok ma długą historię współpracy z nowatorskimi muzykami, lecz wiedzieliśmy, że partnerstwo z tekściarzem takim jak Kendrick będzie znaczyło coś większego dla naszej marki. Dzięki Kendrickowi, Reebok naprawdę odnajduje nowy głos, a my wspólnie oczekujemy rozpoczęcia przełomowych projektów w ciągu najbliższych miesięcy” – mówi Todd Krinsky, Global Vice President Reebok Classics.

W filmie fani Kendricka będą mogli po raz pierwszy rzucić okiem na buty Ventilator OG, które powrócą 15 stycznia. Kendrick będzie obecny w globalnej kampanii Reeboka rozpoczynającej się w marcu 2015, która ma celebrować 25. rocznicę powstania modelu Ventilator. Kendrick również stworzy swoją własną limitowaną edycję kolekcji na sezon jesień/zima 2015, która będzie zawierała modele Ventilator inspirowane życiem, stylem i osobowością artysty, które będą dostępne od czerwca 2015.

Kendrick był od dziecka fanem Reeboka. Dorastał, nosząc strój, który nazywał “TeeBos and Rees” (biała koszulka, luźne spodnie i Reebok Classics). Dziś wybiera modele Ventilator oraz Classic Nylon. „Mój styl opiera się na prostocie, ale z pazurem – po prostu klasycznie” – mówi Lamar.

http://youtu.be/vzr__7WW-Bw


0KOMENTARZE
Tagi:

Dodaj komentarz

System antyspamowy.

Żeby dodać komentarz zaznacz kolory: zielony niebieski
Wyślij

O mnie

Nasze wydarzenia, relacje, konkursy, recenzje, rekomendacje i dużo dużo więcej!

Miesięcznik Glamour dostępny już na tabletach i smartfonach

AUTORZY

NAJPOPULARNIEJSZE

Złote łańcuszki gwiazd

Złote łańcuszki gwiazd

Delikatne, cienkie, złote, z niewielkimi zawieszkami! Zobaczcie naszyjniki, które pokochały gwiazdy!

REGULAMINY AKCJI

Wyniki konkursów