GLAMOUR.PL

BLOG GLAMOUR.PL

Jesteśmy online

W RYTMIE MODY

W RYTMIE MODY

Edyta Herbuś temperamentem mogłaby obdarować niejedną osobę. Z naszą czytelniczką podzieli się czymś równie cennym – swoim patentem na delikatny, dziewczęcy wygląd.

Co łączy taniec i biżuterię? I jedno, i drugie to sztuka, która powstaje z ogromną pasją. Miłość do tańca i biżuterii połączyła też naszą czytelniczkę Patrycję z aktorką i tancerką Edytą Herbuś, która właśnie podbija serca praskiej publiczności rolą w spektaklu „Salome”. Czemu nie miałyby się spotkać? Postanowiliśmy im w tym pomóc. Patrycja, która niedawno zaczęła studiować psychologię, jak większość dziewczyn uwielbia modę. „Jestem w ciągłym ruchu, ale poza bieganiem po sklepach kilka razy w tygodniu uprawiam pilates i zumbę. Do zajęć zainspirowała mnie właśnie Edyta, którą podziwiałam w «Tańcu z Gwiazdami»”. Moda to obok występów na scenie drugi żywioł Edyty. Nic więc dziwnego, że na pokazach zasiada zawsze w pierwszych rzędach. Patrycję zabrała na prezentację nowej kolekcji Roberta Kupisza, który w tym sezonie postawił na oryginalne dodatki. Jakie najchętniej dobiera do swoich stylizacji Edyta? „Jestem bardzo ekspresyjna i lubię wyrażać siebie na różne sposoby, zależnie od nastroju” – mówi gwiazda. „Właśnie dlatego bransoletki Lilou z zawieszkami i osobistymi grawerunkami zaliczam do ulubionych”. A co Edyta doradziła Patrycji? Zobacz sama.

 

 

 
0KOMENTARZE
Tagi:moda / bizuteria / Robert Kupisz / Edyta Herbuś / LILOU / w rytmie mody / salome / personalizowane / be my lilou / taniec / taniec z gwiazdami / zawieszka

Dodaj komentarz

System antyspamowy.

Żeby dodać komentarz zaznacz kolory: fioletowy niebieski
Wyślij

O mnie

Nasze wydarzenia, relacje, konkursy, recenzje, rekomendacje i dużo dużo więcej!

Miesięcznik Glamour dostępny już na tabletach i smartfonach

AUTORZY

NAJPOPULARNIEJSZE

Złote łańcuszki gwiazd

Złote łańcuszki gwiazd

Delikatne, cienkie, złote, z niewielkimi zawieszkami! Zobaczcie naszyjniki, które pokochały gwiazdy!

REGULAMINY AKCJI

Wyniki konkursów