Alicja  Szewczyk

BLOG Alicji Szewczyk

Alicja w krainie popkultury

Tropikalny raj Swarovskiego

Tropikalny raj Swarovskiego

fot. materiały prasowe

Podobno to brylanty są najlepszymi przyjaciółmi dziewczyny. Ale nie wiem jaki jest sens wydawać majątek na brylanty, skoro kryształy wyglądają tak pięknie.

W kolekcjach Swarovskiego zawsze znajdę coś, co mi się podoba. Ale najnowsza, "Tropical Paradise”, po prostu mnie oczarowała. Zainspirowana Ameryką Południową, jej kolorami, symbolami, a przede wszystkim fauną i florą oszałamia kolorami i wzorami. Kolczyki-flamingi. Wisiorki w kształcie chrabąszczy. Naszyjniki z azteckimi motywami, wyglądające jakby ktoś ułożył je z mozaiki. Bransolety z tropikalnymi kwiatami. A to wszystko z kryształów oszlifowanych tak, że lśnią niczym najszlachetniejsze kamienie. 
Mój absolutny hit (poza kolczykami z flamingami, które są...uwaga...dwustronne!), to bransoletka Toby. Wiem, jest mało "tropikalna". Ale dla modnych bransoletek ze sznurkami może być świetną alternatywą. I to alternatywa w wersji de luxe! 
4KOMENTARZE
Tagi:bizuteria / Swarovski / naszyjnik / kolczyki / wisiorek / bransoletka

Dodaj komentarz

System antyspamowy.

Żeby dodać komentarz zaznacz kolory: czarny zielony
Wyślij

KOMENTARZE (4)

O mnie

Wielbicielka torebek [na zapisy], tropicielka trendów, uzależniona od sushi. Mając do wyboru śmietankę towarzyską lub do kawy, decyduje się na... lepszą.

Miesięcznik Glamour dostępny już na tabletach i smartfonach

AUTORZY

NAJPOPULARNIEJSZE

Wiosna w Bizuu

Wiosna w Bizuu

Wiosna w Bizuu to powrót do linii new look. Wyraźnie zaznaczona talia, rozkloszowane spódnice...

REGULAMINY AKCJI

Wyniki konkursów