Agnieszka Niedzielak-Kowalska

BLOG Agnieszki Niedzielak-Kowalskiej

W ten deseń

Wizyta w atelier BOHOBOCO

Wizyta w atelier BOHOBOCO

Z okazji premiery kolekcji BOHOBOCO wpadłam z wizytą do atelier marki.

Twarzą jesienno-zimowej kampanii jest Magda Jasek, a jej uroda świetnie współgra z minimalistycznymi projektami Michała Gilberta Lacha i Kamila Owczarka. Projektantom zadałam kilka pytań na temat najnowszej kolekcji. Zrobiłam też mnóstwo zdjęć wnętrza, które kompletnie mnie oczarowało. Atelier jest trochę industrialne, jasne, przestronne i do tego bardzo eleganckie. Co za mieszanka! Zapraszam do czytania i oglądania!

Co zainspirowało Waszą najnowszą kolekcję?
BOHOBOCO: Zimowa kolekcja dedykowana jest naszym klientkom i to właśnie one stały się naszą inspiracją. W związku z dynamicznym rozwojem marki w tym sezonie musieliśmy zrezygnować z pokazu mody i kolekcji wybiegowej, dlatego projekty z zimowej kolekcji to ukłon w stronę mody użytkowej.

Gorący kolor tego sezonu?
BOHOBOCO: Szarość jest dla nas, pomimo  swojego chłodu, gorącym kolorem. Poza tym klasyczne barwy i połączenia - czerń, biel, granat, a dla kontrastu odrobina fuksji i kobaltu.

Którą z postaci filmowych chcielibyście ubrać, dlaczego i w co?
BOHOBOCO: Bohaterką fikcyjną, którą chcielibyśmy ubrać w nasze projekty jest na pewno Carrie Bradshaw z "Seksu w wielkim mieście".  Jest to kobieta dla której moda jest inspiracja. Sama Carrie jest też inspiracją dla projektantów. Odważna i gotowa na modowe eksperymenty, potrafi nosić modę jak mało kto. Poza tym jest kobietą z Manhattanu, a my marzymy o butiku właśnie w NY.

Co oprócz projektowania sprawia Wam największą radość?
BOHOBOCO: Projektowanie to zajęcie, które pochłania nas bez reszty. W związku z tym niewiele czasu zostaje nam na inne "przyjemności", ale kiedy uda nam się wygospodarować chwilę wolnego, to wybieramy się w podróż. Podróżowanie pozwala nam odpocząć ale również inspiruje. W podroży powstają plany na kolejne projekty, to właśnie podczas  podroży do Nowego Jorku powstał pomysł na Bohoboco.

Czego słuchacie ostatnio w pracowni?
BOHOBOCO: Na przykład:
i muzyki filmowej (tj z filmu Pachnidło).
 

Dziękuję!
 

  

2KOMENTARZE
Tagi:moda / BOHOBOCO / jesień zima 2014/15 / atelier / pracownia / Kamil Owczrek / Michał Gilbert Lach

Dodaj komentarz

System antyspamowy.

Żeby dodać komentarz zaznacz kolory: niebieski czarny
Wyślij

KOMENTARZE (2)

Piękna ta pierwsza stylówka jest bardzo ładna. Ubrałaby do niej takie buty http://www.eobuwie.com.pl/kozaki-guess-coco-fl6coc-lep10-blkdg.html

O mnie

Co lubię? Projekty Marca Jacobsa i Marcela Wandersa, filmy Wesa Andersona, muminki i powidła śliwkowe mojej mamy. Z zapałem tropię nowości w świecie designu i www, marzę o własnym szezlongu od Le Corbusiera. Ostatnio za sprawą córeczki pogrążam się w krainie Spongeboba, myszki Miki i kucyków pony. A tutaj piszę o pięknych przedmiotach, wnętrzach i miejscach... Będzie estetycznie!

Miesięcznik Glamour dostępny już na tabletach i smartfonach

AUTORZY

NAJPOPULARNIEJSZE

REGULAMINY AKCJI

Wyniki konkursów