Modowe warsztaty ze stylistami

BLOG WARSZTATY SCHOOL OF STYLE

Modowe warsztaty ze stylistami

Zobaczcie stylizację z udziałem Cajmel z warsztatów School of Style!

Zobaczcie stylizację z udziałem Cajmel z warsztatów School of Style!

W grudniowym Glamour prezentujemy drugą stylizację, która powstała podczas wrześniowych warsztatów School of Style. Nad stylizacją pracowały czytelniczki wyłonione w konkursie wspólnie z Karoliną Ościk znaną jako Cajmel, jedną z naszych ulubionych polskich blogerek.

Tym razem przenieśliśmy się do Paryża. Zadaniem uczestników było wykonanie stylizacji, która odzwierciedli ponadczasowy styl Francuzek. Na początek musieliśmy odpowiedzieć sobie na pytanie w czym tkwi sekret tego stylu? Każdy kto był w Paryżu i przechadzał się słynnymi Polami Elizejskimi wie, że Francuzki podchodzą do trendów modowych z przymrużeniem oka. Kluczem do modowego sukcesu Francuzek jest prostota i klasyczna elegancja. Podstawą ich garderoby są klasyczne czarne wąskie rurki, kardigany i żakiety, jesienią trencze, a zimą czarne proste płaszcze.

Laureatki konkursu w składzie: Agnieszka Wójcik, Kamila Mraz, Wero Wysoczyńska, Karina Nowak oraz Aleksandra Czerniawska świetnie poradziły sobie z tym zadaniem! Cajmel jako miłośniczka Paryża czuła się doskonale w roli parisian chic, „kwintesencją francuskiej estetyki jest niewymuszona elegancja z nutką nonszalancji” – podsumowała. Nas jej blog urzeka przede wszystkim pochwałą pięknej i klasycznej prostoty z zachowaniem perfekcyjnych proporcji między trendami, a własnym ponadczasowym stylem.

Finałowa stylizacja Karoliny składała się z luźnych oversize’owych spodni, białej koszuli i marynarki w kolorze khaki. Dopełnieniem look’u była kreska na oku w stylu Audrey Hepburn oraz czerwona szminka na ustach. Wszystkie elementy tej paryskiej stylizacji znaleźć można w sklepach C&A. Ultrakobiecy makijaż wykonała Monika Pondo z firmy Mac Cosmetics. O fryzurę (nieskazitelne naturalne fale) zadbała Marta Zawiślańska z Atelier Stylissimo.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć zza kulis oraz filmu making of z warsztatów!


0KOMENTARZE
Tagi:

Dodaj komentarz

System antyspamowy.

Żeby dodać komentarz zaznacz kolory: czerwony pomarańczowy
Wyślij

O mnie

Modowe warsztaty ze stylistami

Miesięcznik Glamour dostępny już na tabletach i smartfonach

AUTORZY

NAJPOPULARNIEJSZE

KONKURS SCHOOL OF STYLE

KONKURS SCHOOL OF STYLE

Bądź jeszcze bliżej mody! Poznaj tajniki stylizacji i weź udział w pracy nad profesjonalną...

REGULAMINY AKCJI

Wyniki konkursów